Inzercia pôžičiek

Pravidlá a podmienky portálu Inzercia pôžičiek

Pravidlá a podmienky

Základné pravidlá

Rovnaký inzerát je povolené pridať len raz za týždeň, opakovanie inzercie s rovnakým obsahom bude považované za spam. Toto pravidlo sa nevzťahuje na prípad, ak máte viac rôznych ponúk.

Vaše príspevky píšte prosím s diakritikou (mäkčene a dĺžne), nepoužívajte VEĽKÉ PÍSMENÁ a niekoľko po sebe idúcich znakov ako: !!! ??? …

Pravidlá pre dopyt

Pri dopyte sa nemusíte podpisovať, stačí Vaše krstné meno, jediný povinný kontaktný údaj je Vaša e-mailová adresa, tá je okrem iného dôležitá pre upravovanie alebo odstraňovanie inzerátu.

Pravidlá pre ponuku

Kvôli množiacim sa úverovým podvodom sme nútení sprísniť pravidlá pre ponuku pôžičiek, držte sa teda nasledovných zásad:

Ponuku musíte podpísať celým menom alebo názvom spoločnosti, napr. Ján Novák, Firma s. r. o.

Zakazujeme tu inzerovať

Zákaz inzercie sa vzťahuje na tieto ponuky:
• pôžičky s poplatkami vopred
• pôžičky s volaním na platené linky 900
• sms pôžičky (sms platby)
• ponuky na oddĺženie od pochybných firiem
• doporučovanie podvodných úverov

Zamietnutie inzerátu bez udania dôvodov

Z dôvodu veľkého množstva podvodných inzerátov si vyhradzujeme právo zamietnuť inzerát bez udania dôvodu. Chránime tak čitateľov hľadajúcich serióznu ponuky i všetkých poctivých inzerentov.

Postih za porušenie pravidiel

Ak Váš príspevok poruší niektoré z pravidiel tohoto webu či zákon platný v Slovenskej republike, nebude schválený, prípadne bude odstránený.
Pri sústavnom porušovaní pravidiel zmažeme všetky Vaše príspevky a zablokujeme Vašu IP adresu pre prístup na tieto stránky.

Copyright (c) 2011 - 2018 Inzercia pôžičiek